Doplňky

Aktuální ceny si vyžádejte u svého nejbližšího regionálního partnera Laegler (viz oddíl ´prodejci´)
nebo se informujte na kontaktních místech Laegler
 

 

 

  Transportní kolečka
Kolečka k jednoduché a pohodlné přepravě brusek HUMMEL®, ELF, PROFIT a SUPERHUMMEL. Ideální pro přepravu přes obrubníky nebo nižší přechody. Současně chrání brusný válec a pojezdová kolečka brusky před nárazy a jejich poškozením.
 

 

 

  Transformátor 
Ideální při podpětí nebo ztrátě napětí při extrémně dlouhém přívodním kabelu. Možnost regulace napětí v pěti stupních od 180 do 230 V. Kryt transformátoru z umělé hmoty, dva přepravní držáky, voltmetr a výstupní zásuvka. Odpovídá VDE 0550/3,1 KVA. Rozměry (d x š x v): 35x18x21 cm. Hmotnost: 17 kg.
 

 

 

 

Transportní držák
Držák ke snadnějšímu přenášení brusky HUMMEL® na delší vzdálenosti, po schodech nebo přes překážky. Držák se jednoduše zavěsí za přední úchop na brusce.
 

 

 

 

Parketové páčidlo 
K usnadnění pokládky parketových vlysů, mozaikových a hotových parket, palubek apod. Dodáváno ve dvou délkách: 43 a 55 cm. Opatřeny filcovou podložkou na ochranu podlahových dílců. 
 

 

 

 

DI-bezpečnostní zásuvka
Bezpečnostní zásuvka, která při závadách na elektrickém přívodu okamžitě přeruší přívod el. proudu a tím chrání pracovníka. Délka kabelu: 50 cm, průměr kabelu 3 x 1,5 mm2 a bezpečnostní spojka podle DIN VDE 0661

 

 

 

 

Respirační maska
Předpisová ochranná maska s filtrem třídy P3. Pro použití při broušení a výměně či vysypávání prachových sacích pytlů. Technologie
 - ultra měkká sendvičová výplň. Chraňte své zdraví! Jemný brusný prach obsahuje zdraví škodlivé složky!
 
 

 

 

 

MultiClip 
Uzávěr prachových sacích pytlů pro všechny brusky LÄGLER, s výjimkou okrajové brusky FLIP, která má napojení sacího pytle na sací koleno přes speciální manžetu. Spolehlivě zamezuje únik zdraví škodlivých látek
.
 

 

 

 

Ochranná sluchátka
Nastavitelná a pohodlná kapslová sluchátka proti hluku. Zvuková izolace: 23 dB.

 

 

 

 

Poket, MusiMuff
ochranná sluchátka se zabudovaným rádiem. 
 

 

 

 

Dorážecí nástroj 
Speciálně vyvinutý dorážecí přípravek z odolného umělohmotného materiálu. Pro snadnou montáž plovoucích podlah nebo lepených parket a palubek. Nepoškozuje hrany podlahových dílců.