Pro velký zájem opakovaná akce LÄGLER HATTRICK.

V loňském roce se prodejní akce LÄGLER HATTRICK těšila mimořádné pozornosti odborné parketářské veřejnosti. Rozhodli jsme se proto hned zkraje roku tuto nabídku opakovat a dát společně s našimi smluvními partnery šanci dalším zájemcům o špičkový stroj největšího specializovaného výrobce parketových brusek na světě – LÄGLER.

V měsících únor až květen 2022 zakoupíte uvedené brusky vybavené LED světlem za mimořádnou akční cenu roku 2021!. Navíc získáte tričko Lägler „Making the Best Better“. (Prosím, při objednání akční brusky uveďte Vašemu prodejci číslo Vaši konfekční velikosti, např. S, M, L, XL, XXL).

Uvedené ceny se rozumí bez DPH. Akce platí pro objednávky v akčním období resp. do vyprodání akčních zásob.

Upozornění: vzhledem ke globálním problému se subdodávkami některých komponentů, může být dodací lhůta až 4 týdny (bez záruky). Samozřejmou snahou výrobce je dodat brusky co nejdříve od udělení závazné objednávky.

Uzin Utz Česká republika s.r.o.
Obchodní zastoupení LÄGLER v ČR a SR 

Jubilejní hattrick LÄGLER

Již 20 let se těší značka LÄGLER Vaší přízni, a proto Vám společně s našimi smluvními partnery chceme poděkovat formou mimořádné akční nabídky na vlajkové lodě mezi parketovými bruskami – pásová bruska HUMMEL a tříkotoučová bruska TRIO. Obě tyto brusky představují milník v technice broušení dřevěných podlah a jsou základním předpokladem pro dokonale zbroušenou podlahu…

V měsících březen až květen 2021 zakoupíte uvedené brusky vybavené LED světlem za mimořádnou akční cenu. Navíc získáte tričko Lägler „Making the Best Better“. (Prosím, při objednání akční brusky uveďte Vašemu prodejci číslo Vaši konfekční velikosti, např. S, M, L, XL, XXL).

Věříme, že Vám v této nelehké době pandemie uděláme jubilejní nabídkou aspoň trochu radost.

Uvedené ceny se rozumí bez DPH. Akce platí pro objednávky udělené v akčním období, resp. do vyprodání akčních zásob.

Uzin Utz Česká republika s.r.o.
Obchodní zastoupení LÄGLER v ČR a SR
(od roku 2001) 

Březen - květen 2020: akční cena TRIO a kartáčovacích sad..

V období od března do konce května 2020 můžete u našich obchodních partnerů zakoupit za akční cena brusku LÄGLER TRIO 142.900,- Kč (bez DPH).

Firma LÄGLER přichází s inovovaným systémem uchycování prachových sáčku brusky TRIO.

I dosavadní brusky je možno upravit pomocí speciální sady na tento nový systém, výrazně usnadňující manipulaci s prachovými sáčky.

ceník 2020 akční cena
900.99.03.100 ocelový kartáč (sada 3 ks v transportním kufříku) 16.160,- 12.900,-
900.99.02.100 mosazný kartáč (sada 3 ks v transportním kufříku) 15.309,- 12.300,-
900.99.01.100 nylonový kartáč (sada 3 ks v transportním kufříku) 14.459,- 11.600,-

Uvedené ceny bez DPH.

Poznámka: sady kartáčových kotoučů lze zakoupit i individuálně k stávajícím bruskám TRIO, jako rozšíření příslušenství této mnohostranné brusky. 

NOVINKA V ODSÁVACÍM SYSTÉMU LÄGLER TRIO

Původní jednorázové sáčky na TRIO byly nahrazeny novým systémem a sáčky:

900.00.90.100 sada na výměnu prachových sáčků TRIO kompletní
která se skládá z:
900.00.91.100 50 ks prachových sáčku + O kroužek velký a malý
900.16.51.100 distanční kroužek prachového systému TRIO
900.16.52.100 upínací kroužek prachového systému TRIO
00.900.21.050 návod

Veškeré nové brusky TRIO budou dodávány již s tímto novým systémem odsávání prachu. Zároveň se už nebudou dodávat ty dosavadní prachové sáčky po 25 ks v kartonu. Nové sáčky, které jsou tenčí nelze přichytávat klasickým MultiClipem.

Výhody nového systému upínání prachových sáčků:
- rychlejší a snažší výměna prachových sáčků
- větší obsah prachového sáčku
- dvojnásobný počet (50 ks) prachových sáčků v balení

Instalace nového systému je snadné a trvá jen pár minut:
https://www.youtube.com/watch?v=4LyGWHTDf0c&t=29s 

Firma LÄGLER přichází s inovovaným systémem uchycování prachových sáčku brusky TRIO.

Firma LÄGLER přichází s inovovaným systémem uchycování prachových sáčku brusky TRIO.

I dosavadní brusky je možno upravit pomocí speciální sady na tento nový systém, výrazně usnadňující manipulaci s prachovými sáčky.

Instalační sada Art.-Nr. 900.00.90.100 se skládá z:

- Art.-Nr.: 900.00.91.100* › 50 sáčků + O-malého kroužku + O-velkého kroužku
- Art.-Nr.: 900.16.51.100* › distančního kroužku odlučovače prachu TRIO
- Art.-Nr.: 900.16.52.100* › upínacího kroužku odlučovače prachu TRIO
- Art.-Nr.: 00.900.21.050 › návodu k sadě uchycení TRIO sáčku 
 

ČMELÁK SLAVÍ 50 v záři reflektoru!

V letošním roce slaví nejznámější parketová bruska na světě LÄGLER HUMMEL 50 let od svého vzniku a uvedení na trh. Po celý letošní rok bude tato bruska dodávána v jubilejním provedení s doplňkovým LED reflektorem. Tato mimořádná událost je podpořena navíc celoroční akční cenou 139.900 Kč (bez DPH). Jubilejní brusku LÄGLER HUMMEL (v překladu „ČMELÁK!) stejně jako ostatní parketové brusky největšího specializovaného výrobce parketových brusek na světě získáte v síti smluvních prodejců společnosti Uzin Utz Česká republika s.r.o., obchodního zástupce LÄGLER v České republice – více na www.laegler.cz.

YouTube Video (možnost volby českých podtitulků):

https://www.youtube.com/watch?v=owVPoqV-smM
https://www.youtube.com/watch?v=y0Be-ixPimU 

Můj brácha ma prima bráchu

Parketová bruska HUMMEL je neprodávanější pásovou parketovou bruskou na světě z dílny výrobního závodu LÄGLER. Nyní máte mimořádnou příležitost pořídit si tento populární stroj s bonusem v podobě okrajové brusky FLIP. Akční nabídka platí pro období od 1. června do 31. srpna 2018 a tuto akční sadu můžete zakoupit buď u společnosti Uzin Utz Česká republika s.r.o. nebo v pobočkách partnerských organizací Supellex - svět podlah s.r.o. a V - Podlahy s.r.o. a Boma Parket, Praha. Adresy prodejců najdete v rubrice Prodejci. 

LÄGLER SINGLE – akční cena do konce roku 2015 parketová bruska s 5 P aneb 5 předností, které přesvědčí:

  • jednokotoučová bruska v pravém slova smyslu, optimální konstrukce, plynulé nastavení vodící tyče
  • výkonný motor, zapouzdřený proti prachu, bezúdržbový
  • pro broušení parket, leštění, opracování podkladu při nové pokládce i renovaci
  • integrovaná objímka pro externí vysavač (není třeba odsávací límec)
  • univerzální brusný talíř (4 možnosti osazení: brusný kotouč se suchým zipem, oboustranný brusný kotouč, brusná mřížka, pad)

Základní technické parametry: jednofázový motor 230 V/1,2 kW, bezpečnostní jištění nulováním, tepelná pojistka proti přetížení, pojistka 16 A, průměr brusného talíře 406 mm, počet otáček brusného talíře ca. 180/ min., hmotnost ca. 45 kg.

Akční cena se rozumí bez DPH včetně univerzálního brusného talíře a základního příslušenství a platí v uvedeném akčním období resp. do vyprodání akčních zásob. Záruční lhůta 2 roky od data zakoupení parketové brusky.

Leták si můžete stáhnout zde. 

Na tréninku u LÄGLER

Dvoudenní návštěvu největšího specializovaného výrobce parketových brusek LÄGLER využili zaměstnanci společnosti HOCHTIEF CZ a.s. pro intenzivní trénink sofistikované techniky broušení Premium. Tato, společností LÄGLER doporučená technika, je výsledkem intenzivních a dlouhodobých zkoušek v praxi a zahrnuje systémové propojení použití parketových brusek, zirkonového brusiva a dílčích návazných pracovních kroků. Využitím techniky broušení Premium získává parketář výhody v podobě kratší doby potřebné k broušení dřevěné podlahy ve srovnání s tradičním postupem, finanční úsporu v podobě nižší spotřeby brusiva a dokonalý výsledek broušení pro následnou povrchovou úpravu dřevěných podlah.

Zástupci HOCHTIEF CZ a.s. se měli možnost seznámit s moderním provozem výrobního závodu v malebné německé vesničce Frauenzimmer, odkud se vypravují parketové brusky do více jak 120 zemí celého světa. Po krátké teoretické přípravě bylo přistoupeno k intenzivnímu praktickému tréninku, v jehož průběhu účastníci postupně pásovou bruskou HUMMEL odbrousili původní nátěr z dubové mozaikové podlahy a následným použitím tříkotoučové brusky TRIO (a okrajové brusky FLIP) v několika pracovních krocích připravili podlahu pro nátěr olejem. Rozpadováním naolejované podlahy jednokotoučovou bruskou SINGLE bylo dílo korunováno.

Konečným výsledkem byl spokojený nejenom výukový "instruktor" společnosti LÄGLER, ale především sami pracovníci HOCHTIEF CZ a.s., kteří v průběhu praktického tréninku získali řadu užitečných informací, které mohou přenést do své každodenní práce.
 

Budoucí naděje podlahářského řemesla

Již více jak 10 let funguje úzká partnerská spolupráce mezi společnosti UZIN s.r.o. a Střední školou polytechnickou v Brně a Středním odborným učilištěm v Uherském Brodě. Začátkem měsíce března proběhlo tradiční setkání zástupců dovozce kompletního sortimentu na podlahy s učni podlahářského a parketářského řemesla. V rámci jednodenního semináře byly průřezově představeny jednotlivé systémy pro pokládku nových podlah či pro jejich renovaci. Závěr patřil praktickým ukázkám při broušení dřevěných podlah parketovými bruskami Lägler. Tak jako v předchozích letech, tak i tentokrát se potvrdilo, že tyto školy mají nejenom velmi dobré odborné vedení, které dokáže své žáky nadchnout pro věc, ale že mají ve svých řadách i velké talenty pro toto krásné řemeslo, kteří jsou zárukou a nadějí podlahářského a parketářského řemesla do budoucna.

 
 
LÄGLER HUMMEL 2015: 2 ROKY ZÁRUKY + 3 ROKY SERVISNÍCH PROHLÍDEK ZDARMA!!!

Parketové brusky nesoucí značku LÄGLER se vyznačují celou řadou předností, které jsou výsledkem více jak pětapadesátileté spolupráce s parketáři celého světa. Požadavky z praxe získané od arktických až po tropická zeměpisná pásma, byly vždy jedním z klíčových parametrů pro vývoj konstrukce strojů. Výsledkem jsou dokonalé parketové brusky, které samozřejmě splňují ta nejpřísnější kriteria pro kvalitu broušení, ochranu životního prostředí a zdraví a zároveň komfortní ovládání a snadnou běžnou údržbu…

Údržba strojů má základní vliv na konečný výsledek broušení dřevěných podlah. Práce spojené s údržbou stroje můžeme v zásadě rozdělit na běžnou "každodenní" údržbu stroje, spojenou především s kontrolou bezvadného stavu mechanických součástí (jako je např. stav kabelů, brusného a upínacího válce, čistota pojezdových a vodících koleček či nepoškození prachového pytle a podobně). Tato kontrolní činnost a případná náprava stavu nezabere příliš času a je předpokladem zdárného průběhu broušení a jeho výsledku, stejně jako ochrany zdraví.

Na druhé straně, tak jako majitel motorového vozidla chodí se svým vozem na pravidelné servisní prohlídky, aby předcházel případnému většímu poškození a udržoval svého miláčka v perfektní kondici, tak i u parketových strojů je pravidelná prohlídka odborníkem zárukou, že vám bruska bude sloužit k vaší plné spokojenosti.

Jsme rádi, že v našich partnerských certifikovaných servisních střediscích SUPELLEX CENTRUM s.r.o. a PÚVAP s.r.o. máme erudované servisní odborníky, do jejichž rukou můžete vaše stroje svěřit bez nejmenších obav. Kontrola, zjištění případné závady a navržení řešení jsou pro vás zárukou, že si domů odvezete opět perfektně šlapající stroj.

Nejsou výjimky, že dobře udržované parketové brusky LÄGLER věrně slouží 20 i 30 let. A to díky nejenom geniální a přitom jednoduché konstrukci, ale i pravidelné péči o ně!

Společnost UZIN s.r.o., jako obchodní zástupce LÄGLER spolu s výše uvedenými certifikovanými servisními středisky poskytují na parketové brusky LÄGLER HUMMEL zakoupené v roce 2015 dvouletou záruční lhůtu ode dne jejich zakoupení a navíc bonus v podobě servisních prohlídek zdarma po dobu dalších tří let!

Certifikované servisní středisko v této záruční době bezplatně odstraní funkční závady a poškození vzniklá na stroji vadou materiálu, vadou konstrukce nebo vadnou montáží. Záruka se nevztahuje na příslušenství a materiál spotřebního charakteru, např. těsnění, mazací náplně, klínové řemeny, kondenzátory, brusné válce, prachové pytle apod.

V následujících 3 letech od data ukončení dvouleté záruční lhůty můžete v uvedených certifikovaných servisních uplatnit nárok na jednu bezplatnou servisní prohlídku ročně, v jejímž rámci budou bezplatně provedeny servisní práce spojené s kontrolou a seřízením stroje. Náhradní díly hradí zákazník.

Přejeme vám s parketovou bruskou LÄGLER HUMMEL mnohaletou spokojenost!

CERTIFIKOVANÁ SERVISNÍ STŘEDISKA

SUPELLEX CENTRUM s.r.o.
Košíkov 84
595 01 Velká Bíteš
mobil: 606 786 351
email: pospichal@supellex.cz
PÚVAP s.r.o.
Vinohradská 172
130 00 Praha 3
mobil: 603 529 919
email: info@puvap.cz

 
 

Mimořádná akce „LÄGLER MADE IN GERMANY“ – sázka na jistotu!

Společně s našimi obchodními partnery jsme pro Vás připravili mimořádnou prodejní akci na parketové brusky zn. LÄGLER – akci, která se váže na účast a úspěch fotbalové reprezentace Spolkové republiky Německo v základní skupině „G“ na fotbalovém MS 2014 v Brazílii… 

Zakoupením nové parketové brusky zn. LÄGLER v období 14. 5. – 14. 6. 2014 získáte nejenom špičkovou kvalitu, ale zároveň nárok na dodatečnou finanční slevu v závislosti na celkovém počtu získaných bodů národním mužstvem Spolkové republiky Německo v základní skupině G fotbalového MS 2014.

Za každý bod, který tým Spolkové republiky Německo získá v základní skupině G (soupeři Portugalsko, Ghana a USA), obdržíte dodatečnou slevu na zakoupený stroj, a to takto:

HUMMEL, TRIO, ELF                                             1.500 Kč/bod   (částka včetně DPH)                
FLIP, UNICO, SINGLE, PROFIT                              700 Kč/bod    (částka včetně DPH)


Z uvedeného vyplývá, že v ideálním případě můžete po odehrání základní skupiny získat
9 bodů (za 3 vítězství týmu SRN), tzn. v „přepočtu“ 13.500 Kč resp. 6.300 Kč (Částky se rozumí včetně 21% DPH).

Po kompletním odehrání základní skupiny G na MS se obraťte na svého prodejce (předložte doklad potvrzující zakoupení nové parketové brusky LÄGLER v daném akčním termínu) a obdržíte konkrétní slevu, a to buď v hotovosti v případě plně uhrazené faktury, nebo formou dobropisu v případě faktury neuhrazené, či jiným plněním po vzájemné dohodě s vaším prodejcem.Nárok na slevu z titulu této akce uplatněte nejpozději do 14. 7. 2014.

Tuto akci nelze kombinovat s jinou případnou akcí LÄGLER.

Seznam vám regionálně nejbližších regionálních obchodních partnerů „LÄGLER“ najdete v rubrice PRODEJCI…klikněte zde
 
 
Workshop „Technika broušení PREMIUM“ ve výrobním závodě LÄGLER

V polovině října v malebné střediskové obci Güglingen-Frauenzimmern (Spolková republika Baden Würtenberg) uprostřed rozlehlých vinohradů absolvovali zástupci podlahářské profese interaktivní seminář na téma „Technika broušení dřevěných podlah PREMIUM“. Největší výrobce parketových brusek na světě již několik let organizuje ve svém výrobním závodu tyto instruktážní semináře, které názorně ukazují jak dosáhnout optimálního zbroušení dřevěné podlahy před následnou povrchovou úpravou, a to v co nejkratším čase a s minimalizací nákladů. Vedle prohlídky závodu s nejmodernější výrobní technologií a teoretického úvodu se hlavní pozornost soustředila samozřejmě na vlastní praktické ukázky jednotlivých kroků broušení. Velkou devizou semináře je úzká součinnost „lektora“ a „posluchačů“. Výraz „posluchač“ však v tomto případě není úplně namístě, protože každý účastník semináře se zapojuje aktivně do procesu broušení a podílí se na konečném výsledku. Stručně řečeno: výsledkem harmonizovaného postupu při použití certifikovaných bezprašných (Holzstaubgeprüft) parketových brusek Lägler HUMMEL, FLIP a TRIO, zirkonového brusiva LÄGLER a řemeslného umu všech zúčastněných byla ideálně zbroušená mozaiková podlaha v předváděcí aréně závodu. Samozřejmě tento dvoudenní seminář je příležitostí nejenom k vzájemné výměně zkušeností, ale i k přátelskému posezení nad skleničkou lahodného moku z místní produkce.

 
 
Setkání s dorostem podlahářského řemesla

V měsíci květnu se uskutečnila tradiční setkání zástupců společnosti UZIN s.r.o. s dorostem podlahářského řemesla v partnerských SOU v Brně a Uherském Brodu. Přednášející představili žákům průřez pracovních postupů a materiálů pro přípravu podkladu a pokládku dřevěných podlahovin, jejích broušení s následnou povrchovou úpravou a ošetřováním. Závěr semináře byl věnován praktickému broušení parketové podlahy bruskami Lägler, kterého se ujal zástupce podlahářské firmy Profiparket. Bylo příjemným zjištěním, že učni všech zúčastněných ročníků oboru podlahář projevovali zájem nejenom o program podlahové stavební chemie a její způsoby použití, ale že řada z nich zručně ovládala parketové brusky, které školy získaly v polovině tohoto desetiletí v rámci sponzorské spolupráce. Na druhé straně nebyl zastírán ani ten fakt, že obecný pokles zájmu o učňovské obory trvá a školy musí vyvíjet velké úsilí při získávání budoucích mistrů svého oboru. Obor podlahář není výjimkou, avšak propracovaná systémová výuka a odborné pedagogické vedení jsou zárukou kvality absolventů třetích ročníků, kteří vstoupí do praxe. Společnost UZIN s.r.o. popřála žákům posledního ročníku hodně úspěchů v závěrečných zkouškách a věří, že společně strávený den jim přinesl poznatky, které napomůžou nejenom pro jejich úspěšné složení, ale i v budoucí praxi. Vždyť ve výsledku je kvalita vždy více hodnocena než kvantita.

Brno a Uherský Brod, květen 2011


 
 
Pracovní seminář ve výrobním závodu LÄGLER

svém výrobním závodě, měli možnost seznámit se nejenom s moderními provozy, ale i s teoretickou průpravou a především praktickou výukou optimalizované postupu broušení. Rychlost, hospodárnost a dokonalý výsledek jsou hlavními atributy broušení označené přívlastkem PREMIUM. Parketářští odborníci z České a Slovenské republiky se střídali u brusek HUMMEL, FLIP a TRIO při broušení dubových mozaikových parket s následným olejováním. Opět se prokázalo, že dokonalé stroje ve spojení se správně zvoleným postupem prací a řemeslný fortel je zárukou dokonalého výsledku. Velkým přínosem tohoto setkání parketářských mistrů v malé německé obci Frauenzimmern byla rovněž neformální výměna zkušeností. Závěrem lze navázat na úvodní přísloví: „tři brusky dokonale stačí!“...které to jsou, najdete v textu.

 
 

 
 
 

AKCE „LÄGLER TREFA“

dovolte nám, abychom Vás jako zástupci největšího výrobce parketových brusek na světě informovali o podmínkách mimořádné nabídky parketových brusek LÄGLER, kterou můžete využít v síti regionálních prodejců při nákupu nových strojů v období od 10.10.2008 až do konce letošního roku. V rámci této prodejní akce máte možnost zakoupit špičkové parketové brusky s mimořádnou akční slevou ve výši 10% na aktuální základní ceníkové ceny, přičemž veškeré standardní obchodní podmínky zůstávají zachovány. Věříme, že zvažujete-li rozšíření nebo obnovu Vašeho strojového parku, jsme se trefili do „černého“ a tato mimořádná nabídka bude pro Vás dobrou inspirací, protože:

> v termínu od 10.10.2008 do konce roku 2008
> bude na stávající základní ceníkové ceny parketových brusek Lägler
> poskytnuta jednorázová sleva ve výši 10%
> přitom veškeré standardní obchodní podmínky zůstávají beze změn

Dovolte nám touto cestou poděkovat i za Vaší důvěru ve značku LÄGLER a popřát spokojenost z dokonale zbroušených podlah!

letak
   
 
 
Návštěva výrobního závodu LÄGLER – září 2008

V polovině měsíce září zorganizovaly firmy UZIN s.r.o., Praha a HA-UZ market, Žilina pro zájemce z řad podlahářské a parketářské odborné veřejnosti společnou návštěvu výrobního závodu LÄGLER, který se nachází ve vinařském kraji rozprostírajícím se kolem řeky Neckar ve Spolkové zemi Baden-Württemberg. Účastníci měli možnost nejenom vidět, kde a jak parketové brusky vyrábí, ale i příležitost si je prakticky vyzkoušet. A protože, jak výše zmíněno, byla navštívena vinařská oblast, nezapomnělo se pochopitelně ani na degustaci místních vinařských produktů.

 
 
 
Speciální odborné semináře v SOU Brno a Uherský Brod

V druhé polovině dubna letošního roku proběhly ve SOU Brno a Uherský Brod speciální odborné semináře pro žáky podlahářského řemesla. Toto setkání zástupců společnosti UZIN s.r.o. s nastupující generací bylo součástí dlouholeté spolupráce mezi obchodní společností a odbornými školami. Hlavním tématem přednášek byl průřez koncepčního řešení přípravy podkladů, pokladky dřevěných podlah a broušení parket. V praktické části semináře předvedli studenti druhých a třetích ročníků své znalosti ovládání parketových brusek zn. Lägler, které jim byly před několika poskytnuty ze strany výrobce jako sponzorská podpora praktické výuky.

 
 
 
   

Propozice mimořádné prodejní akce „Fandíme našim s Lägler”

Družstvo našich fotbalových reprezentantů se úspěšně kvalifikovalo na letošní ME, které se v měsíci červnu koná ve Švýcarsku a Rakousku. Los základní skupiny přisoudil našim hráčům mimořádně zdatné, ale přitom „hratelné“ soupeře: reprezentační výběry Švýcarska, Portugalska a Turecka. Všechny zápasy naší skupiny slibují atraktivní podívanou. Byli bychom špatnými fanoušky, kdybychom našim reprezentantům nevěřili, že uspějí nejenom v bou- řlivém kotli v zahajovacím zápase proti domácímu Švýcarsku, ale i v dalších utkáních proti výběru mimořádně technicky zdatných hráčů Portugalska a ambicióznímu týmu Turecka. Věříme, že nám mistrovství přinese radost a dlouho nezapomenutelné zážitky a že se opět prosadíme moderní útočnou kopanou jako na posledním ME. Budeme proto fandit a držet našim palce, aby vybojovali dostatečný počet bodů k dalšímu postupu v turnaji…

A fandění se tentokrát jistě vyplatí! Vždyť vedle radosti z vítězství či možná klíčového bodu za remizu získáte pořízením parketové brusky LÄGLER za každý bod další hmatatelnou slevu!

1. Ke každé nové parketové brusce značky LÄGLER zakoupené v období 4.4.–6.6.2008 v part-nerské síti LÄGLER obdržíte mimořádný LÄGLER - TIKET ME 2008

2. Vámi vyplněný a vaším prodejcem potvrzený TIKET zašlete neprodleně po zakoupení brusky buď poštou na naší adresu: UZIN s.r.o, Českomoravská 12a, 190 00 Praha 9 nebo prostřednictvím faxu: 283 083 419 či e-mailu: kouba@uzin.cz

3. a pak už stačí jen pořádně fandit!...

protože za každý bod získaný naší reprezentační fotbalovou jedenáctkou v základní skupině fotbalového ME 2008 budete odměněni fanouškovskou LÄGLER slevou ve výši 1000 Kč (v případě zakoupení brusek HUMMEL, TRIO, ELF) resp. ve výši 500 Kč (v případě brusek FLIP, UNICO, PROFIT, SINGLE). Tzn., že v případě maximální úspěšnosti naší reprezentace v základní skupině můžete spolu s ní získat až 9 bodů, tudíž slevu 9.000 Kč / 4.500 Kč.

4. Termín uzávěrky příjmu vyplněných a potvrzených TIKETŮ je 10.6. 2008. Příjem každého nám zaslaného TIKETU vám potvrdíme obratem vámi určeným způsobem. Neobdržíte-li do 5 pracovních dnů od jeho odeslání (nejpozději do 15.6.2008) z naší strany potvrzení příjmu, musíte ve vlastním zájmu neprodleně na tuto skutečnost upozornit (tel: 283 083 314, fax: 283 083 419 nebo e-mail: kouba@uzin.cz) jinak nemůžeme ručit za plnění vašich nároků.

5. Výsledná LÄGLER sleva vám bude poskytnuta vaším prodejcem v hotovosti (v případě realizované úhrady) nebo dobropisem (v případě faktury s termínovanou splatností) či podle dohody po skončení fotbalového ME 2008.

Přejeme mnoho kvalitně zbroušených čtverečních metrů dřevěných podlah a hodně úspěchu našim fotbalistům!

letak
   
 
 
Servis v novém

Firma SUPELLEX centrum s.r.o., náš klíčový servisní partner a výhradní distributor náhradních dílů parketových brusek LÄGLER zahájil rok 2008 v nových prostorech. Servisní zázemí získalo zcela novou kvalitu v moderní dílně a technickém vybavení. Příjemné prostředí a erudovaný servisní technik pan Karel Pospíchal (tel: 606 786 351 | mail: pospichal@supellex.cz) jsou zárukou dokonalé péče o vaše stroje.

 
 
 

...a vítězem celoroční soutěže LÄGLER je:

Obchodní společnost SUPELLEX Centrum s.r.o. uspořádala začátkem února spolu se svými obchodními partnery "DEN PARKETÁŘŮ" v exkluzivním prostředí závodu Bohemia Sekt ve Starém Plzenci. Přítomní mistři podlahářského a parketářského řemesla měli možnost seznámit se nejenom s novinkami z oboru, ale v průběhu zajímavé prohlídky výrobního provozu i s technologií výroby oblíbeného šumivého nápoje. Po ochutnávce ušlechtilého moku následovala závěrečná část pracovního semináře, která byla věnována parketovým bruskám značky LÄGLER. V samém závěru velmi podnětného setkání vylosoval zástupce firmy UZIN s.r.o., která výrobce parketových brusek zastupuje v České i Slovenské republice, výherce zahraničního zájezdu, jímž byl jeden z kupujících parketových brusek v roce 2006 - v roce 50letého jubilea založení firmy LÄGLER. Okrajová bruska FLIP se pro tuto chvíli proměnila v losovací zařízení a přinesla radost panu Miloši Vanickému z firmy VLAMI, kterému k zájezdu v hodnotě 50.000 Kč s cestovní kanceláří Fischer gratulujeme.

 
 
 

Setkání praxe s nastupující generací

Firma UZIN s.r.o. v rámci svého programu na podporu učňovského školství prezentovala v polovině měsíce října ve spolupráci s partnerskými SOU v Brně a Uherském Brodu systémovou pokládku dřevěných podlah.
Nastupující generace podlahářů a parketářů byla ze strany zástupců společnosti UZIN s.r.o. informována o novinkách a trendech tohoto náročného, ale krásného řemesla. Nedílnou součástí setkání byly praktické ukázky broušení parketovými bruskami Lägler a zodpovězení řady zvídavých otázek z řad posluchačů.
Průběh setkání opět potvrdil, že obor podlahář/ parketář má ně těchto školách velmi dobré odborné vedení a úspěšní absolventi perspektivní budoucnost.


 
 

Zpětný odběr elektrozařízení

Naše společnost je pro plnění povinností daných novelou zákona o odpadech týkajících se elektrických a elektronických zařízení registrována u kolektivního systému Elektrowin. Na webových stránkách kolektivního systému www.elektrowin.cz / v sekci poslední prodejci / naleznete veškeré informace k úloze posledního prodejce ve zpětném odběru a možnostech bezplatné spolupráce při plnění povinností posledních prodejců.

Nově vzniklé povinnosti prodejců:
Povinností posledního prodejce je, mimo jiné, informovat spotřebitele o požadavku, aby elektrozařízení nebyla odstraňována spolu se směsným komunálním odpadem, ale aby byla odkládána na místa k tomu, např. vyhláškou obce, určena nebo v místech zpětného odběru. Zároveň je však poslednímu prodejci uložena povinnost zajistit, aby spotřebitel měl při nákupu elektrozařízení možnost odevzdat ke zpětnému odběru použité elektrozařízení v místě prodeje nebo dodávky (čímž se myslí území obce nebo městské části, kde se prodejna nachází) nového elektrozařízení, ve stejném počtu kusů prodávaného elektrozařízení podobného typu a použití.
Ten kdo v rámci své podnikatelské činnosti prodává elektrozařízení nepocházející od výrobců zapsaných v Seznamu výrobců na MŽP, nese odpovědnost výrobce za plnění jeho povinností stanovených zákonem (zákon č. 185/2001 Sb. o odpadech v platném znění).
Pokud výrobce uvádí odděleně recyklační příspěvek, má poslední prodejce povinnost uvádět recyklační příspěvek odděleně při prodeji.

 
 
 
Parketa Cup 2006 – sponzorský dar Lägler SOU Brno

Ve čtvrtek 15. června se uskutečnilo již čtvrté soutěžní setkání profesionálních parketářských firem na Parketa Cup 2006, jehož tradičními pořadateli jsou společnosti Faliko, Tábor a Supellex Centrum, Velká Bíteš. Město Tábor přivítalo nejenom tříčlenná soutěžní družstva zastupující významné parketářské firmy, ale i jak už tradice velí, i družstvo složené z mladých učnů SOU Brno. Jedním z generálních sponzorů této soutěžní akce byla i společnost UZIN s.r.o., která při příležitosti tohoto soutěžního klání měla tu čest oficiálně předat sponzorský dar největšího specializovaného výrobce parketových brusek na světě - dar firmy LÄGLER - zástupcům SOU Brno.
Velkorysý sponzorský dar zahraničního výrobce v podobě sady profesionálních brusek HUMMEL, FLIP a SINGLE je příspěvkem výrobce našemu odbornému školství. Věříme, že navázaná družební spolupráce podpoří odbornou výuku naší nové nastupující generace v náročném řemeslném oboru parketář/podlahář.
To, že firma LÄGLER, vědoma si svého postavení výrobce parketových brusek č. 1 i zodpovednosti za budoucnost parketářského řemesla dokumentuje i ten fakt, že v průběhu posledních let je to již třetí sponzorská podpora našemu odbornému školství, kterou firma UZIN s.r.o. jako výhradní zástupce v ČR a SR zprostředkovala.

 

 

Termíny školení podlahářů/parketářů pořádané firmou UZIN s.r.o. v zahraničí
Bližší informace : p. Jiří Barot: 602 577 314 (e-mail: barot.uzin@quick.cz ) a webové stránky www.uzin.cz nebo www.pallmann.cz

Termíny školení podlahářů/parketářů pořádané firmou UZIN s.r.o. společně se společností V-Plast v tuzemsku

 
Bližší informace : p. Jiří Barot: 602 577 314 (e-mail: barot.uzin@quick.cz), příslušné středisko V-Plast a webové stránky www.uzin.cz nebo www.pallmann.cz

Termíny školení podlahářů/parketářů pořádané firmou UZIN s.r.o. společně se společností SUPELLEX Centrum s.r.o. a dalšími partnery

 

26.1.
16.2
25.-29.4.
11.5
15.6
14.9.
12.10.
26.10.
Plzeň
Karlovy Vary
veletrh IBF Brno
Praha
Parketa Cup, Tábor
Ostrava
Č. Budějovice
Brno

Bližší informace : p. Fila: 566 532 655 (fa. Supellex)

Termíny školení pro projektanty a architekty pořádané agenturou PSM CZ za spoluúčasti UZIN s.r.o.
Bližší informace
: www.psmcz.cz , www.uzin.cz , www.pallmann.cz. Informace k programu UZIN: ing. Kroupa 602 171 129

Změna termínu vyhrazena.
 

 


Parketa Cup 2005 - Tábor

Dne 16. června 2005 se uskutečnilo soutěžní setkání parketářských firem na již třetím ročníku tzv. Parketa Cup . Hlavním organizátorům: společnostem FALIKO – Pavel Míka z Tábora a SUPELLEX Centrum s.r.o. z Velké Bíteše se podařilo získat skutečnou elitu parketářského řemesla. V abecedním pořadí jmenujme tříčlenná družstva reprezentující firmy: Friš a syn, Heth Podlahy, Kitzberger Pavel, Lukor, Parkety Wölfel, Podlahářství Voborník, Procházka Parket, Sedláček, Schenk sportovní povrchy a učně SOU Brno. Jednotlivé soutěžní disciplíny v dovednosti a teoretických znalostech prokázaly obrovskou vyrovnanost všech profesionálních týmů i zručnost nastupující generace ze SOU Brno.

Jako v každé soutěži mohla odborná porota sestavená ze skutečných znalců problematiky vyhlásit pouze jednoho vítěze – a tím se stalo družstvo z Českých Budějovic: Parkety Wölfel .  

Společnost UZIN s.r.o., jako jeden ze  dvou generálních sponzorů této mimořádně zdařilé akce vítěznému družstvu gratuluje a všem ostatním zúčastněným týmu vyjadřuje svůj obdiv.
 

celkový pohled do sportovní haly
 
pokládka a lepení parket
 
soustředěný výkon soutěžících
 
soustředěný výkon odborné poroty
 
vítězné družstvo Parkety W ölfel
 
defilé nejúspěšnějších
 
 

LÄGLER - podpora nastupující generaci parketářů

Firma EUGEN LÄGLER GmbH., největší světový specializovaný výrobce parketových brusek, poskytl v rámci svého programu podpory učňovského školství sponzorský dar SOU stavebnímu a dřevozpracujícímu v Ostravě-Zábřehu v podobě strojů HUMMEL, FLIP a SINGLE . Opět naplno zafungovala osvědčená spolupráce po ose: výrobce (LÄGLER) - obchodní zástupce (UZIN) - velkoobchodní partner (V-PLAST Vsetín, středisko Ostrava) - odborná škola (SOU stavební a dřevozpracující). Angažovanost výrobce ve prospěch podpory odborného růstu naší nastupující generace podlahářů a parketářů je skutečně zcela mimořádná. V loňském roce bylo adresátem velkorysého daru SOU v Uherském Brodu. Oficiální předání parketových brusek proběhlo dne 23. března 2005. Slavnostního aktu předání se zúčastnili zástupci všech výše uvedených spolupracujících stran, přičemž společnost EUGEN LÄGLER GmbH. zastoupili reprezentanti UZIN s.r.o. V "publiku" byli žáci Středního odborného učiliště, a to ze všech tří ročníků oboru podlahář, společně se svými mistry odborného výcviku. V průběhu dopoledne byli žáci seznámeni s historií i zcela aktuální přítomností značky LÄGLER, s technologií broušení dřevěných podlah v systémové vazbě od přípravy podkladu až po povrchovou úpravu dřevěných podlah. Soustředěná pozornost i živý zájem parketářského dorostu SOU je nadějí, že náročné řemeslo podlahář/ parketář má u nás v žácích ostravského SOU perspektivní budoucnost. Značka LÄGLER jim je přitom zárukou kvalifikovaného a spolehlivého partnera nejenom po dobu jejich výuky, ale i v dalším profesním životě.

 


Tandem UZIN - LÄGLER v SOU Uherský Brod
 

V květnu loňského roku při příležitosti předání sponzorského daru v podobě několika parketových brusek od výrobce EUGEN LÄGLER bylo mezi SOU v Uherském Brodu a společností UZIN navázáno úzké partnerství. V úterý 22. března 2005 navštívili zástupci UZIN partnerské učiliště a žáky prvního a druhého ročníku oboru podlahář/ parketář seznámili s aktuální technologií nejenom v broušení, ale i v podlahové stavební chemii a povrchových úpravách dřevěných podlah. Výchova nových mistrů parketářského řemesla je náročný proces a její hlavní tíže leží na mistrech odborného výcviku. Výrobce LÄGLER a jeho zástupce v ČR UZIN s.r.o. jsou rádi, že mohou být nedílnou součástí tohoto procesu.
 


 

Projekt Lägler Assistance SystEm – LAS karta

POZOR! Informace pro všechny řemeslníky-parketáře a specializované parketářské prováděcí firmy.

LAS karta Vás v roce 2005 opravňuje k získání mimořádné slevy ve výši 1,5% na nově zakoupenou parketovou brusku zn. LÄGLER u všech našich regionálních obchodních partnerů (viz. regionální partneři a kontaktní místa v seznamu prodejci). Zároveň Vám umožňuje získat slevu ve výši 3% na parketové laky zn. PALLMANN u smluvních prodejců společnosti UZIN s.r.o. (viz. www.pallmann.cz)

 

LÄGLER DEN

Dne 22. února 2005 uspořádaly firmy UZIN s.r.o. a SUPELLEX Centrum s.r.o. společný projekt pod názvem LÄGLER DEN na kterém mimo jiné představily frézovací válec Lägler IGEL. Použití tohoto válce, který je osazen 40 frézovacími otočnými moduly z tvrdokovu je výhodné všude tam, kde by bylo jinak nutno počítat s neúměrnou spotřebou hrubého brusiva,  s dlouhou dobou zpracování a s velkou fyzickou námahou, jako tomu může být při odstraňování např. epoxidových nátěrů, zbytků lepidel nebo koberců, zbytků stěrkových hmot, vrstev barev apod. z dřevěných podlah.

Velikou výhodou je, že pouhou výměnou brousícího válce za frézovací vytvoříme z klasické parketové brusky HUMMEL resp. ELF stroj frézovací. Získáme tak univerzální použití tradičních parketových brusek LÄGLER!

Bližší informace k frézovacímu válci Lägler IGEL získáte u firmy SUPELLEX  (p. K. Pospíchal 606 786 351 – odborný servisní technik).

 
 
LÄGLER TRIO – investice, která se mnohonásobně vyplatí!!!

TŘÍKOTOUČOVÁ BRUSKA VÁM NABÍZÍ:
- multifunkční pracovní využití
- robustní a moderní konstrukci s extrémně dlouhou životností
- stroj vyrobený z vysoce kvalitních materiálů
- vysoký pracovní komfort
- mimořádný výsledek
- odborný servis


což v kostce znamená:
Lägler-inovaci: na světě první parketová bruska na podlahy, která má senzorem kontrolovaný filtrační systém a umožňuje bezprašnou výměnu prachových sáčků

Širokou možnost použití:
jemné broušení dřevěných podlah, sanování hotových parket (Fertigparkett), mezibroušení laku, broušení korkových podlah, zapracování olejů a vosků, základní důkladné čištění a polírování olejovaných/ voskovaných podlah, zpracování podkladů podlah, odstraňovaní slinutých vrstev, zbytků lepidel a textilních podlahovin

Možnost použití různých brusných a leštících prostředků: brusné kotouče na suchém zipu, brusné mřížky, leštící a čistící pady o průměru 200 mm


Jednoduchou přepravu autem na stavbu:
velká pojezdová kolečka umožňují snadnou přepravu po chodníku, pro ulehčení přenosu do schodů lze rozložit na dvě části

Bezproblémovou elektrickou instalaci:
spolehlivý vysoce výkonný speciální motor s tepelnou pojistkou

Zajištění elektrické bezpečnosti: ochrana motoru proti přetížení je jištěna tepelnou pojistkou, ochrana a bezpečnost práce zabezpečena tzv. nulováním napětí při vypnutí

Optimální pracovní výsledek:zaručen propracovanou technologií otáčení tří individuálních unašečů

Moderní účelovou konstrukci stroje, která: bere ohled na všechny aspekty bezpečnosti práce a požadavky ergonomie, zajišťuje pohodlné a fyzicky nezatěžující ovládání a vedení stroje, umožňuje výškové polohování vodícího ramene, zamezuje možnost poškození podlahy z titulu nežádoucího probroušení

Minimální prašnost při práci: zatížení pracovního prostředí brusným prachem nedosahuje ani 1 mg/m3, systém filtrace zajištěn senzorem, používání prachových sáčků na jedno použití

Doplňkové příslušenství: talíře s kartáči z přírodního chlupu k polírování a čištění, frézovací talíře k odstraňování slinutých vrstev, zbytků lepidel a textilních podlahovin, talíře s kartáči z plochého drátu k odstraňování zbytků lepidel, koberců a filců, chrániče sluchu atd.

Zajištěný odborný servis:v České republice je odborný servis zabezpečen vyškoleným personálem (firmy Supellex, Velká Bíteš, PÚVAP Praha, Daman Praha)

Promptní dodávky originálních náhradních dílů: zajišťuje pro celou republiku firma Supellex , Velká Bíteš.

Tříkotoučová bruska Lägler TRIO je jediným univerzálním strojem, který se vyrovná se všemi specifickými požadavky parketářského a podlahářského řemesla a přitom se ve všech oblastech svého použití vyznačuje:

- mimořádně snadným ovládáním
- perfektním pracovním výsledkem
- optimálním výkonem
- příkladnou pracovní bezpečností


 * informujte se u svých místně nejbližších prodejců (viz. PRODEJCI)

...více o brusce TRIO   .
..více o čistícím stroji FLOORCARE .

 

LÄGLER v rukách žáků SOU - nastupující parketářské generaci jen to nejlepší !

 Ve čtvrtek 20. května 2004 předala společnost UZIN s.r.o. sponzorský dar firmy EUGEN LÄGLER GmbH. v podobě několika parketových brusek Střednímu odbornému učilišti v Uherském Brodu. Nastupující generace podlahářů a parketářů a jejich mistři odborného výcviku získali v parketových bruskách Hummel, Flip a Single tu nejdokonalejší brusnou techniku současnosti. Tento sponzorský dar je výrazem nejenom důvěry firmy LÄGLER k tradiční dovednosti českých řemeslníků, ale hlavně výrazem podpory nastupujícího mládí v tomto nelehkém, ale krásném oboru.
Zároveň je třeba vyzdvihnout ten fakt, že samotným předáním daru firmy LÄGLER s doprovodným teoretickým a praktickým seminářem spolupráce nekončí, ale jen logicky navazuje na dlouholetou vazbu mezi obchodní organizaci a odbornou školou, tedy mezi  velkoobchodní firmou V-Plast, Vsetín, která byla iniciátorem celé myšlenky a SOU v Uherském Brodu na straně jedné a mnohaletou úspěšnou spoluprací mezi společností UZIN s.r.o., která je výhradním obchodním zástupcem výrobce parketových brusek LÄGLER na našem trhu a firmou V-Plast, Vsetín na straně druhé.


Úzká spolupráce všech zmíněných partnerů, zaštítěná velkorysou podporou samotného výrobce, dává nastupující generaci parketářů a podlahářů ten nejlepší předpoklad pro jejich budoucí profesní uplatnění, a to nejenom u nás doma v České republice, ale ve všech zemích EU! Spojení pověstného českého řemeslného umu s ve světě nejuznávanější technikou pro broušení dřevěných podlah je pro naší nastupující generaci nejenom výzvou, ale i šancí, kterou je třeba 100% využít!

 

 

Parkety v barech, restauraci i manažerských boxech SAZKA ARENY Vlysy z exotického dřeva s povrchovou úpravou parketovým olejem  Dne 27. března 2004 proběhlo oficiální slavnostní zahájení provozu gigantické multifunkční haly v pražských Vysočanech. Tato čtvrt, doposud známá spíše jako urbanisticky pomíjená a neatraktivní průmyslová oblast, získala v hale SAZKA ARENA novou moderní architektonickou dominantu, která změnila ráz celého okolí a vdechla do této lokality životní rytmus moderní doby.

Je nepochybné, že zástupy tuzemských i zahraničních turistů, kteří každoročně přijíždějí do Prahy obdivovat nepřeberné množství historických stavebních památek doplní svůj program o návštěvu supermoderního sportovního, kulturního a společenského stánku. Praha má být na co hrdá. Hrdí však mohou být právem i všichni ti, kteří se na realizaci této velkorysé stavby větší či menší měrou podíleli. S trochou nadsázky se dá říci, že prvním koncertem nebylo vystoupení skupiny Olympic, který se konal 23. března 2004, ale pracovní koncert profesí a řemesel, které myšlenku haly přenesly od projektu do reality. Jednou z těchto „koncertních“ skupin byla i firma Dřevovýroba Podzimek, s.r.o., která na ploše přes 1 200 m2 provedla pokládku parketových vlysů z exotického dřeva Jatoba (brazilská třešeň) a jejich následnou povrchovou úpravu parketovým olejem UZIN-MH 86 (Pallmann Soyabase), resp. dvousložkovým parketovým olejem Pallmann 2-K-Parkettöl. Vzhledem ke specifičnosti podmínek k provádění parketářských prací museli pracovníci firmy řadu svých činností provádět v průběhu noci, kdy se přeci jenom stavební ruch a provoz na staveništi utišil a bylo možno „nerušeně“ pracovat. Jednotlivé kro ky technologie pokládky a povrchové úpravy parket můžeme např. dokumentovat pracemi na ploše cca 430 m2 v patře prvního ochozu, v sektoru tří rozsáhlých občerstvovacích barů. Stavebně konstrukční podklad byl tvořen betonovou deskou, která byla vystěrkovaná cementovou samonivelační hmotou. Na takto připravený podklad bylo zubovou stěrkou B 11 naneseno dvoukomponentní parketové polyuretanové lepidlo UZIN MK 92 S, do kterého byly vsazeny jednotlivé vlysy ve směru na řemen. Vzhledem k tomu, že toto lepidlo neobsahuje ani vodu ani rozpouštědla, tudíž v průběhu vytvrzování nezatěžuje dřevěnou hmotu vlhkostí, bylo možno přistoupit k broušení parket již za 24 resp. 48 hod. po jejich nalepení. Broušení parket bylo provedeno válcovými bruskami Lägler ELF, přičemž finálního jemného obrusu bylo dosaženo tříkotoučovou bruskou Lägler TRIO. Okrajová a přechodová místa byla broušena bruskami Lägler ELAN. Ve všech případech byla volena posloupnost volby zrnitosti brusiva: 36, 60 a 80. Tmelicí spárová hmota, vytvořená smícháním nekontaminovaného brusného prachu, který se získal při broušení hrubostí 80 a roztoku parketového tmelu UZIN-MG 305, byla použita na vytmelení spár. Konečné jemné přebroušení vytmelené plochy bylo, jak výše uvedeno provedeno tříkotoučovou bruskou Lägler TRIO, a to hrubostí brusného zrna 80. Po každém broušením bylo provedeno důkladné odsátí zbytků prachu z povrchu průmyslovým vysavačem. Na takto dokonale obroušený a čistý podklad byl hladkou nerezovou špachtlí nanesen parketový olej UZIN-MH 86 (impregnační kombinace sojového oleje a přírodního vosku) ve dvou vrstvách, přičemž doba schnutí mezi jednotlivými nátěry byla cca 1 hod. Závěrem byla olejem naimpregnovaná plocha po cca 45 min. doby schnutí rozleštěna jednokotoučovou bruskou s bílým padem. Výsledkem byla parketová podlaha s dokonalou impregnací a optikou, plocha odolná vysokému zatížení, plocha zvýrazňující hřejivou atmosféru prostředí. S výsledky dokonale odvedeného parketářského řemesla za použití dokonalé techniky a vysoce kvalitních materiálů se můžou návštěvníci setkat nejenom při posezení u baru, ale i ve vestibulu restaurace Lokomotivka s artefaktem továrního bucharu, který je upomínkou na původní závod ČKD, který stál na místech dnešní moderní stavby. Exotické parkety s nátěrem oleje se nacházejí rovněž v exkluzivním manažerském boxu Sazka Areny. Pro zachování dokonalého vzhledu i dlouhodobé životnosti dřevěných podlah je nutné, aby byly s ohledem na jejich velké celoroční zatížení, odborně a pravidelně udržovány čisticími a ošetřovacími prostředky UZIN.


 

PRODUKT ROKU 2003 /NÁŘADÍ/
 
Uzin s.r.o jednokotoučová bruska LAGLER SINGLE. Nekompromisní bruska pro dokonalé jemné broušení a mezibroušení laku, stejně jako pro náročné opracování podkladu.

LÄGLER SINGLE představuje brusku bezvýhradně koncipovanou pro dokonalé jemné broušení dřevěných podlah a mezibroušení laku, jakož i pro náročné opracování podkladu při nové pokládce a sanaci. Vlastní koncept brusky se výrazně odlišuje od jiných jednokotoučových brusek, které vycházejí z konstrukce čistících strojů. Tento rozdíl je dobře patrný na prachotěsně uzavřeném krytu brusky, čímž je zabezpečen prakticky bezúdržbový chod motoru. Vodící tyč je vyrobena z hliníkového profilu a je na ni možno snadno připevnit doplňkové příslušenství. Optimální uložení hnacího soustrojí zaručuje vynikající jemný obrus, stejně jako efektivní hrubé opracování podkladu. Ergonomicky tvarované držadlo poskytuje uživateli i v při těch nejtěžších pracích plnou kontrolu nad strojem. Vodící tyč lze snadno a plynule polohovat. Bruska SINGLE nabízí bezproblémové ovládání a možnost dlouhého broušení bez fyzické únavy. Kompletní vodící tyč lze velmi snadno odmontovat a tím například umožnit bezproblémový transport na velmi malém prostoru.   . ..více o brusce SINGLE

 

DOMOTEX 2004 Na mezinárodním veletrhu DOMOTEX 2004 v Hannoveru se ucelenou kolekcí parketových brusek představil jejich největší světový specializovaný výrobce - firma EUGEN LÄGLER GmbH, který je na našem trhu zastupován firmou UZIN s.r.o. A protože veletrh je místem prezentace novinek, představila firma LÄGLER ze své kuchyně novinku, kterou ocení především ženy v domácnosti - víceúčelový čistící stroj na podlahy FLOORCARE . Je potěšitelné, že UZIN s.r.o. neprodleně tento výrobek zařadila do svého programu a umožní i našim ženám zpříjemnit úklid resp. údržbu "tvrdých" podlah (parkety, dřevěné podlahy, PVC, linoleum, dlažba atd).

Rovněž prezentované nové příslušenství k jednokotoučové brusce SINGLE: frézovací talíř a plastové přídavné závaží, které se plní vodou až do hmotnosti 20 kg, rozšiřují spektrum pracovního nasazení brusky při dokonalé přípravě podkladů.

stánek společnosti Lägler